Exposanten Surface 2014

Hieronder vindt u ter impressie een overzicht van de exposanten van Surface 2014. 

 
Bedrijfsnaam Web Telefoon Stand
A.D. Jansen Zwolle B.V. www.ultrasoon.com 0031-384550646 555
Agfa - Labs www.agfa-labs.com 0032-34443135 155
AHC Benelux www.ahcbenelux.nl 0031-402507607 158
Aldor B.V. www.aldorbv.nl 0031-495457913 545
Alpha Techniek www.alpha-groep.nl 0031-186618077 262
Amitech bv www.amitech.nl 0031-341429059 329
Anton Paar Benelux www.anton-paar.com 0032-92808320 525
Apeq Wiwa B.V. www.apeqwiwa.nl 0031-786139610 553
ATP Engineering B.V. www.atpengineering.nl 0031-365316165 568
Bagumec BVBA www.bagumec.be 0032-476778991 515
Bâton Adviesgroep www.baton.nl 073-6145488 169
BCA N.V. www.bca.eu 0032-25810404 635
Belmeko www.belmeko.be 0032-50831183 210
BioShield Smartcoatings B.V. www.bioshield.nl 0031-413760035 569
Braker Spuittechniek http://www.brakerspuittechniek.nl/ 644
Brandsma Metaalveredeling B.V. www.brandsma.net 0031-356850741 222
C & T Technics BV www.ct-technics.nl 0031-413331083 449
CAP Industrial BV www.cap-industrial.nl 0031-104374737 360
Cathodic Protection Supplies B.V. www.cp-supplies.nl 0031-108208704 547
Cellmark Belgium www.wheelabratorgroup.com 0032-92187180 526
Chromin Maastricht B.V. www.chromin.nl 0031-433632021 248
Cibo NV www.cibo.be 0032-16618585 538
Citaku B.V. www.citaku.eu 0031-773968149 224
Clemco Straalapparatuur BV www.rasco-clemco.nl 0031-104370592 360
Coatings Research Institute www.cori-coatings.be 0032-26530986 124
Coenraads Perslucht B.V. www.coenraadsperslucht.nl 0031-162518222 411
Corode / CKB www.corode.nl 0031-411685500 310
CZL Tilburg BV www.czltilburg.nl 0031-135703370 442
Datapaq / Gullimex Byk / Gullimex www.gullimex.com 0031-74267788 269
DataPhysics Instruments GmbH www.dataphysics.de 0049-71177055656 454
DC Design Beton BV www.designbeton.nl 636
De Handelscourant b.v. www.handelscourant.nl 0031-703198002 140
De Ploeg Techniek B.V. www.deploegtechniek.nl 0031-492539812 469
Deege Coating Moerdijk www.deege-coating.nl 0031-168389300 154
DeJe International www.vip-gmbh.com 0031-187680986 125
Dreisol Coatings www.volders-verf.nl 0031-765872201 641
Duroc N.V. www.duroc.be 0032-38210150 120
ECN Engineering www.ecn.nl/eee 0031-885154427 214
Edco Las/Snij- vlamspuittechniek BV www.edco-benelux.com 0031-765430828 339
Elcometer NL www.elcometer.com 0031-302591818 419
Emergo Metal Treatment www.emergometal.com 0031-599696420 352
Enso Ontlakking www.enso-ontlakking.eu 0031-475470721 236
Enterprise Europe Networks www.enterpriseeuropenetwork.nl 0031-880424242 462
Estee Industries www.estee-industries.com 0032-93885410 534
Eurogrit BV www.eurogrit.com 0031-786546770 440
Eurolacke BV www.eurolacke.nl 0031-344620662 330
European Coil Coating Association www.prepaintedmetal.eu 0032-25150024 130
Exova www.exova.com 0031-181617144 264
Fikara GmbH & Co. KG http://www.fikara.de/ 0049-205121880 347
Galvano Hengelo www.galvanohengelo.nl 0031-743030090 349
GET Groenmilieu www.get-groenmilieu.nl 0031-105920011 519
Glasbeek Finish B.V. www.glasbeek.com 0182-322422 632
Global Mask International www.global-mask.com 0034-931130750 512
GTO Plating BV www.gtoplating.nl 0031-736217784 540
Habets Industrial Components & Surface Technology www.habets.nl 0031-455656300 335
HangOn B.V. www.hangon.co 0031-773999630 259
HÄRTHA-ALDENHOVEN GmbH www.heartha-aldenhoven.de 0049-246458060 444
HaTwee bvba www.hatwee.be 0032-51637420 139
Helmut Fischer Meettechniek B.V. www.helmutfischer.nl 0031-402482255 542
Hendor Pumps & Filters www.hendor.com 0031-497339389 347
Hevami Oppervlaktetechniek www.hevami.nl 0031-413376602 169
Holland Mineraal BV www.hollandmineraal.nl 0031-570621161 550
Hulkenberg bv www.hulkenberg.nl 0031-314664400 152
HVN Straaltechniek B.V. www.hvn-straaltechniek.nl 0031-412617224 567
Hygienic Surface Treatments B.V. www.hygienicsurfacetreatments.com 0031-183449840 510
IFO Nederland www.ifo-nederland.nl 0031-345745090 135
Indufinish bv www.lbtecindufinish.com 0031-591858750 122
Innplate Surface Technology Projects www.innplate.com 0031-407515249 450
Ionbond Netherlands BV www.ionbond.com 077-4656565 554
IPecunia Patents BV www.ipecunia.com 0031-464113990 412
Kanigen Works Benelux www.kanigen.be 0032-89380126 252
Kemet Europe B.V. www.kemet-europe.com 0031-164271700 238
Kluthe Benelux BV www.kluthe.nl 0031-172516000 340
KO-AR b.v. www.ko-ar.nl 0031-725745400 459
KOTI Industrieel en Technisch Borstelwerk B.V. www.koti-eu.com 0031-495880880 558
Krantz Clean Air Solutions www.krantz.de 0049-241441559 414
Krimpex Coating Systems www.krimpexcoatingsystems.nl 0031-180523598 420
Kuhmichel Abrasiv B.V. www.kuhmichel.com 0031-548366322 535
Laborex bvba www.laborex.com 0032-14861616 630
Latour Galvano Techniek B.V. www.latourgalvano.nl 0031-243774455 244
Leering Hengelo BV www.leering.nl 0031-742558282 520
Lely Coatings B.V. www.lelycoatings.com 0031-765035188 544
Libert Paints NV www.libertpaints.com 0032-92168870 212
Linnhoff & Partner GmbH www.linnhoff-partner.com 0049-237115750 445
Lubotechnics www.lubotechnics.com 0031-113302102 255
Maan Group - Glueing Technology | Surface Treatment www.maangroup.nl 0031-572362936 246
MAC Industrial www.macindustrial.be 0032-473440693 256
Magistor B.V. www.magistor.nl 0031-548519401 220
MAVOM Chemical Solutions www.mavom.nl 0031-172436361 229
Mefiag B.V. www.mefiag.com 0031-513630230 260
ME-Metals & Technologies www.me-mt.com 0031-475470710 451
Mepaco B.V. www.mepaco.nl 0031-715892863 528
Metalas Cleaning Systems BV www.metalas.com 0031-104356036 239
METALogic N.V. www.metalogic.be 0032-16396000 548
Mijlpaal Produkten www.tigbrush.nl 0031-886972560 640
Mikrocentrum http://www.mikrocentrum.nl/ 536
MSP Systems B.V. www.mspsystems.nl 0031-534303937 337
MTRC B.V. www.mtrc.nl 0031-492523795 524
Multinal Group B.V. www.multinal.com 0031-294466688 150
Multivalent Plating & Etching www.multivalent.nl 0031-407515304 450
NauMetrics PMI www.naumetrics.nl 0031-743490022 455
Nederlands Kleuren Centrum www.nederlandskleurencentrum.nl 0031-756169977 539
Nederlandse Anodising www.anodising.nl 0031-174225120 345
Nelco BvbA www.nelco.be 0032-474290440 562
Nordson Benelux B.V. www.nordson.nl 0031-433526000 650
NTS Finish bv www.nts-finish.nl 0031-497552581 559
NV Ferrodur www.ferrodu.be 0032-23601065 254
Oerlikon Balzers www.oerlikon.com/balzers.be 0032-11693040 546
Overveld Coating B.V. www.overveld.com 0031-164612676 160
Ovivo Holland B.V. www.ovivowater.com 0031-715899218 410
OXFORD-VERLAB www.verlab.nl 0031-162320633 110
Oxyplast nv www.protechpowder.com 0032-93267934 129
Packo Surface Treatment www.electropolish.be 0032-51519280 556
Paint It www.paintit.nl 0031-318643260 432
P-laser www.p-laser.com 0032-89510350 234
Plasmajet Advanced Coatings NV www.plasmajet.be 0032-13521737 655
PU Nederland BV www.punederland.nl 0031-183500730 125
Q-fin www.q-fin.nl 0031-497581018 430
Railtechniek van Herwijnen BV www.railtechniek.nl 0031-344616363 452
Rasco B.V. www.rasco-clemco.nl 0031-104370166 360
Reiter GmbH + Co KG Oberflächentechnik www.reiter-oft.de 0049-71951850 458
Revamo B.V. www.revamo.nl 0031-522251941 326
Rippert Benelux B.V. www.rippert.nl 0031-180645281 250
Rob - Louage & Wisselinck www.rob.be 0032-51744801 342
Rösler Benelux BV www.rosler.nl 0031-412646600 327
Rotocoat www.rotocoat.nl 0031-313490509 543
RVS Finish www.rvsfinish.nl 0031-497542232 430
Schaepman's Lakfabrieken b.v. www.schaepman.nl 0031-384211345 159
Schröder Plating Service BV www.schroder-plating.nl 0031-546681170 332
SINVACON www.sinvacon.be 0032-478546968 549
Sir John b.v. www.sir-john.nl 0031-182396931 350
SpongeBlasting Benelux BV www.spongeblasting.com 0031-113251869 529
Steur Oudenbosch www.steur.com 0031-165319320 439
Surface Treatment www.surfacetreatment.nl 0031-475463835 429
Sybrandy B.V. www.sybrandy.nl 0031-334545666 422
Technospray B.V. www.technospray.nl 0031-168382111 134
Tesa B.V. www.tesa.nl 0031-356250200 465
THS B.V. http://www.ths.nl/ 0031-252769135 527
Topfinish www.topfinish.eu 0031-297274061 112
TQC www.tqc.eu 0031-107900100 355
tqm systems www.tqmsystems.nl 0031-651408461 537
Transocean Coatings bv www.zandleven.com 0031-582129545 249
TÜV Rheinland Nederland B.V. www.tuv.com/nl 0031-888887877 651
Variclean Benelux bv ww.variclean.nl 0031-228325707 324
Vereniging ION www.vereniging-ion.nl 0031-306300390 142
Vereniging Qualion www.vereniging-qualion.nl 0031-306300390 142
Vito Lasercentrum www.lcv.be 0032-14335511 114
VOM België www.vom.be 0032-16401420 142
Wagner Systemen Nederland B.V. www.wagnersystemen.nl 0031-302410688 240
Walther Trowal www.walther-trowal.nl 0031-413251500 219
Wilmink Poedercoating BV www.wilmink-bv.nl 0031-402084000 560
Wiltec BV www.wiltec.nl 0031-413244444 319
WSB - Wagner WSB - Sata Reinhardt - Technik www.wsb-wagner.eu 0031-302414155 240
WVT Industries NV www.wvt.be 0032-38707090 115
Yaskawa Benelux BV www.yaskawa.eu.com +31 40 2895500 635
Zandleven Coatings www.zandleven.com 0031-582129545 249
Zandleven Engineering bv www.zandleven.com 0031-582129545 249
Zandleven Poedercoatings bv www.zandleven.com 0031-582129545 249
Event locatie   Brabanthallen
Diezekade 2
5222 AK 's-Hertogenbosch Plan een route
Surface vakbeurs wordt georganiseerd door 2XPO B.V., een werkmaatschappij van Libéma.© 2015 2XPO B.V.
Om je beter van dienst te kunnen zijn maakt 2xpo gebruik van cookies. Meer informatie